לפרטים נוספים


אני מתמודד לנשיאות ועידת הליכוד. אתם יכולים לסייע

ועידת הליכוד היא המוסד העליון של התנועה, שתפקידו לעצב ולהתוות את מדיניותו ודרכו של הליכוד. אני מתמודד כדי להבטיח שהועידה לא תהפוך לתיאטרון בובות או לזירת התגוששות, אלא כדי שיתקיימו בה דיונים משמעותיים, אשר יאפשרו לחברים- צירי ועידה, חברי כנסת ושרים, לדון יחד בנושאים לאומים ותנועתיים, ולקבל החלטות בהליך דמוקרטי. אפשר לקרוא על זה עוד, בלינק הזה.

גוף בוחר אחר לליכוד- מדוע? עם היבחרותי ליו”ר נשיאות הוועידה, אביא בפני הוועידה את נושא הפריימריס לדיון מקיף. כמי שהתמודד 8 פעמים בבחירות מקדימות, ברור לי כי בין הון לשלטון יש קו מחבר אחד: הפריימריס. בשיטה זו, הכסף הוא הגורם המכריע ביכולת להגיע למאות אלפי המתפקדים, וכדי להשיג אותו, המועמדים חייבים לחזר אחרי בעלי הון, ויש גם לא מעטים שנגררים לביצוע עבירותלקריאה נוספת על השחיתות של הפריימריס, ליחצו כאן.

שיריונים לברק- לא אצלנו! ברק או כל ח”כ אחר רשאי להצטרף לליכוד ולהתמודד כמו כל חבר ליכוד על הזכות לייצג את התנועה בכנסת. הרוב המכריע של צירי הועידה, ואני בתוכם, שולל מכל וכל שיריון שכזה, ובתפקידי אבטיח שעמדת הרוב תקבל ביטוי.

אז מה אפשר לעשות? אני צריך סיוע בשכנוע ובגיוס שאר צירי הועידה לתמיכה בדרך שהצעתי, ובמועמדותי לתפקיד יו”ר הנשיאות. הנה כמה דברים שכתבתי בנושא לחברי הועידה.  אם רצונך לסייע, אפשר ליצור איתי קשר בסלולרי שלי, 054-4700002, או דרך היועץ הפוליטי שלומי וריאט, 050-6207545, וגם במייל meitan@knesset.gov.il . כמוכן, ניתן גם לחתום על טופס הצבעה חשאית, בלינק הזה.

יחד, בראש מורם, נחזיר את הכוח והתבונה לועידה.


השר מיכאל איתן

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? ליחצו כאן


התגובות סגורות לעמוד זה

פוסטים אחרונים

חיפוש