לפרטים נוספים

שלום רב,

נבחרת להיות ציר בועידת הליכוד, שהיא המוסד העליון של התנועה, ותפקידה להחליט בכל ענייני התנועה, אבל זה לא יקרה. בפועל, קוראים לך להרים ולהוריד ידיים ולאשר החלטות שנקבעו בשבילך מלמעלה.

שוללים ממך את זכותך להיות שותף אמיתי בקבלת ההחלטות ולהשפיע על עמדות התנועה בנושאים המדיניים, הכלכליים והחברתיים.

אפילו האפשרות שיתקיים דיון בשינוי שיטת הפריימריס, המחברת בין הון לשלטון, גוררת איומים והפחדות. ובדרך, עוד אומרים שאנחנו מושחתים, לא אחראים ומהווים סכנה להצלחת הליכוד.

בואו נוכיח שאפשר לעשות את זה אחרת. נקיים ועידה של שותפות אמת בין פעילי השטח לנבחרי התנועה בכנסת ובממשלה. נדאג לכך שועידת הליכוד לא תהיה תיאטרון בובות ולא מכונת הצבעה שמפעילים בשלט רחוק.

בכוונתי להוביל את הוועידה כמפגן דמוקרטי אמיתי, במפגשים ובדיונים משותפים, שבהם ישבו נבחרי הליכוד בכנסת ובממשלה, יחד עם פעילי השטח, יקשיבו, יתווכחו, ויגבשו החלטות בענייני התנועה והמדינה, שיובאו להכרעה במליאת הועידה.

בואו נחזיר את הכוח והתבונה לוועידה. נוכיח שאנחנו הקשר האמיתי של התנועה לשטח, ולא חבורת מושחתים שצריך לחסום אותה, ולמנוע ממנה לקבל החלטות.

ועכשיו, כדי לעשות את כל זה, אני צריך אותך. אני צריך סיוע בשכנוע ובגיוס שאר צירי הועידה לתמיכה בדרך שהצעתי, ובמועמדותי לתפקיד יו”ר הנשיאות.  אפשר ליצור איתי קשר בסלולרי שלי, 054-4700002, או דרך היועץ הפוליטי שלומי וריאט, 050-6207545, וגם במייל meitan@knesset.gov.il .

יחד, בראש מורם, נחזיר את הכוח והתבונה לוועידה.

שלך,

השר מיכאל איתן


התגובות סגורות לעמוד זה

פוסטים אחרונים

חיפוש