לפרטים נוספים

שלום רב,

לפני כחודש, בתאריך ה- 6/5/2012, בין השאר בעקבות פנייתי לבית הדין של הליכוד, נפתחה ועידת הליכוד בנאום יו”ר התנועה וראש הממשלה, בנימין נתניהו.

עם סיום נאומו העביר יו”ר התנועה את ניהול הישיבה לכבוד השופט גרוס, יו”ר ועדת הבחירות. ברגע שהשופט גרוס החל בדבריו, עליתי לבמה ולעיני כל הגשתי לו מעל לחמישים דפים ועליהם כ-650 חתימות של צירי ועידה, שביקשו בהתאם לאמור בחוקה, לקיים הצבעה חשאית.

מאז חלפו יותר מ- 4 שבועות. כ- 3,700 צירי ועידת הליכוד ממתינים לכינוס הועידה מבלי שאיש יכול לומר מתי זה יקרה! זהו ביטוי נוסף לקלקולים בדמוקרטיה התנועתית. במקום לאפשר לוועידה לדון ולהחליט בכל העניינים החשובים של התנועה ולבחור את בעלי התפקידים הקבועים בחוקה, הימים חולפים והועידה משותקת. למי יש עניין לבזות את התנועה וועידתה?

מצאתי לנכון לפנות אליכם, חברי הועידה מכיוון שאני יודע שאתם ואחרים עומדים בחזית המאבק למען הדמוקרטיה בליכוד ולא נרתעים גם מפני לחצים המופעלים עליכם.

בישיבת הפתיחה הוכחנו שלתביעה צודקת יש כוח. אסור לנו לעצור עכשיו, להיפך, עלינו להשלים את המהלך עליו הכרזתי: להחזיר את הכוח לוועידה.

יש לכנס את הועידה בימים הקרובים ולבחור את יו”ר ונשיאות הועידה, לבחור את ועדת החוקה של הועידה, לאשר את סדר יומה של הועידה, לבחור יו”ר מוסדות ומוסדות, להקים ועדות ולקיים דיונים בהצעות החלטה ושינוי חוקה.

הנני מתכבד להזמין את חברי הועידה לדיון: “כינוס הועידה עכשיו”. במסגרת הדיון הזה נתייעץ בדבר הצעדים הארגוניים החוקתיים והמשפטיים הדרושים כדי להחזיר את הכוח לוועידה.

 

המפגש יתקיים ביום שני ה- 18/06/2012,

בשעה 19:30

במצודת זאב בקומה 14, רחוב המלך ג’ורג’ 38, ת”א. 

לפרטים ולאישור: שלומי וריאט- יועץ השר 050-6207545

רצ”ב הצעה לסדר יום ושתי הצעות לשינוי חוקה.

                                                                                          בברכה,
השר מיכאל איתן


התגובות סגורות לעמוד זה

פוסטים אחרונים

חיפוש