לפרטים נוספים

גג למשפחת שמש: מתגייסים לסייע!

לפני שבועות לא רבים החלה עונת החורף, נפתחו ארובות השמים וגשמי הברכה שטפו את הארץ. גשמי ברכה? לצערנו יש מי שעבורם הם קללה!

את יפית שמש פגשתי לראשונה בחודש אוגוסט במאהל המחאה של שכונת התקווה בתל אביב, יפית הרשימה אותי בנחישותה להילחם כלביאה לשיקום ביתה ההרוס. בין השאר שאלה אותי אז בחשש: “מה אעשה שיבואו הגשמים”?
לפני מספר ימים הגעתי לביקור בביתה בכפר שלם בתל אביב, בית? ליתר דיוק מבנה שאינו ראוי למגורי אדם!

הקונסטרוקציה של הגג רעועה מאיימת להתמוטט בכל רגע, חורים גדולים בתקרה, דליים וקערות על הרצפה (לאיסוף מי הגשמים), נקודות חשמל חשופות לרטיבות וריח עובש חריף בחלל האוויר. יפית סיפרה לי שקבלן הציע לה להתקין גג חדש ולבצע תיקונים מינימאליים, בסכום כולל של כ-70 אלף ₪, אולם ליפית אין כל סיכוי, היא משתכרת 3,500 ₪ בחודש, בעלה חולה ואינו עובד, היא צריכה לדאוג לרווחת ארבעת ילדיה ואינה מסוגלת לגייס את הסכום הנדרש. לא יכולתי להיפרד מהם ללא הבטחה שארים תרומה אישית ואפנה גם לחברי בבקשה לסייע.

רצ”ב קטעים מכתבת טלוויזיה, צילומי וידאו ותמונות הממחישים את מה שתיארתי. נוסף לכך, קיים דו”ח חמור ומפורט של מינהל השירותיים החברתיים בעיריית תל אביב אשר תומך בבקשה ויעובר אישית לכל תורם אשר יחפוץ לעיין בו.
אני פונה אליכם, גולשי האתר, בבקשה לתרום כמידת היכולת על מנת שנוכל ביחד לבנות גג למשפחת שמש כצעד חיוני ראשון לשיקום הפיזי והחברתי של בית המשפחה.

תודה מקרב לב,

מיכאל איתן

על פי בקשתי, פתחה עמותת גוונים חשבון יעודי, אליו ניתן להפנות את התרומות תחת הכותרת “גג למשפחת שמש”:

  • העברה בנקאית:  לכבוד עמותת גוונים, בנק הפועלים 12, סניף 649, מספר חשבון 368835.

  • בהמחאות: לכבוד עמותת גוונים, רחוב השקד 5 ת.ד 346 שדרות, מיקוד 87013. יש לציין צמוד לצ’ק את פרטי התורם ויעודה לפרויקט: “גג למשפחת שמש”.

לקבלת אישור, קבלה וכן בירורים נוספים ניתן לפנות לאופיר כלפא: 050-7551128 ו/או לשלומי וריאט: 050-6207545 ניתן לפנות גם למייל shlomi.var@gmail.com.
דו”ח על גיוס התרומות ועל השימושים שייעשו בהן (בפיקוחינו) ימסרו לכל תורם.


התגובות סגורות לעמוד זה

פוסטים אחרונים

חיפוש