לפרטים נוספים

ביקור במאהלי המחאה ברחבי הארץ

את היום כולו אני מקדיש לביקור במאהלי המחאה ברחבי הארץ בניסיון להקשיב לסוגי המצוקות השונות המיוצגות במחאה ולנסות להמשיך את ההדברות אותה אני כבר עורך כמה ימים על גבי האינטרנט.
שלוש התחנות הראשונות ביום זה היו במאהלים בחדרה, בחיפה ובקריית חיים.

בשלושת המאהלים שמעתי על מצוקות במגוון נושאים שגם מועלים בתקשורת כמו: מצוקת הדיור, מדיניות מיסוי שיש לתקן, תלונות בגין ריכוזיות במשק ומחירים מופקעים ועוד.

ביקור במאהל בחדרה

בנוסף לכך היה מעניין לשמוע מספר לא קטן של דוברים שהתייחס גם למשבר האמון במערכת הפוליטית ולצורך בשינוי שיטת הבחירות על מנת שהנבחרים יהיו קשובים יותר לרחשי ליבו של הציבור. בסך הכל התקבלתי בסבר פנים יפה, למדתי ואני מקווה שגם ההמשך במאהלים האלה קריית מוצקין, צפת, ראש פינה וקריית שמונה יהיה מאלף ומועיל לשני הצדדים.

 

תגובות ל: “ביקור במאהלי המחאה ברחבי הארץ”

 1. שלום לך מיקי איתן לפני יומיים ביקרת אצלנו במאהל חולון והיקשבת לסיפורים האישיים של כל אחד ואחד מאיתנו שוחחתי איתך באופן ישיר ומאוד היתרשמתי מהמעורבות האמיתית והידע שיש לך לגבי חוק החד הוריות כאחת שמיצגת את אותן נשים חד הוריות במצוקה שחיות מהכנסה מינימלית מבקשת מימך שאכן תעזור לנו לפתור את בעית מצוקת הדיור בה אנו נימצאות וכזכאיות מעל 4 שנים לדיור הציבורי וכולי תיקווה כי לא תהיה כמו אותם פוליטיקאים שמילים מילים הם אלו בלבד המובילות אותם ונימכרות לנו כמו חנות מילים במבצע סיפרת לך את סיפורי האישי כשכולי ממררת בבכי ומיצדדי כל אותן חד הוריות מיזתהות עד כדי בכי אזזזזזזזזז מצאתי בך המון אנושיות ואמפטיה ומשהו שהוא מעל פוליטקאי ממוצע מפה אני קוראת לך ומאתגרת אותך לנסות ולפרוע את חובתה של אותה ממשלה שביקשה מאיתנו לעמוד בקריטריונים מסוימים כדי לקבל דיור ציבורי ועדיין לא פרעה את אותה שטר חוב שנתנה בידינו =דיור ציבורי בתודה מראש ואשמח לקבל תגובה
  חנה כליף מאהל חולון 0547963109 פון

 2. שלומי says:

  שלום חנה,
  השר איתן שמע, הקשיב ורשם את דבריך ודברי התושבים האחרים במאהל בחולון ובכלל המאהלים. ועדת טרכטנברג הוקמה ע”י ראש הממשלה על מנת לעמוד על הבעיות והקלקולים השונים שהציבור מעלה, אני סמוך ובטוח שדבריך ילקחו בסך החשבונות לגיבוש מדיניות חברתית חדשה לישראל.

  בברכה,
  שלומי וריאט
  יועץ השר

 3. לשר מיכאל איתן שלום רב
  רק חלפו 8 חודשים מאותו יום בו ביקרת אצלנו במאהל חולון
  וכדי לסבר את אוןזנייך כלום וכלום לא נעשה בעינין הדיור הציבורי לחד הוריות שכמותי שעדיין ממתינות כבר 5 שנים לאותו דיור שהובטח לי
  יש לך תשובה עבורי??????????????

 4. leong says:

  חנה שלום,
  כידוע ועדת טרכטנברג סיימה את עבודתה והמלצותיה הוגשו לממשלה. ממשלת ישראל פועלת ליישום ההמלצות אך מטבע הדברים זהו תהליך מתמשך שפירותיו אינם באים לידי ביטוי בצורה מיידית.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש