לפרטים נוספים

השר איתן: ליברמן מנסה לעבוד על הציבור הלאומי

“אם לליברמן יש מידע על אירגונים המסייעים לטרור אבל לא נעים לו לגשת למשטרה, אני מוכן לגשת למשטרה ולהגיש את התלונה בשמו. את ליברמן לא מעניינת המלחמה בטרור אלא מלחמת הבחירות.”

בתגובה להתבטאויות ליברמן נגד רה”מ נתניהו והליכוד אמר השר מיכאל איתן כי: “ליברמן מאיים איומי סרק. בוחרי המחנה הלאומי לא יסלחו לו אם יפגע בנתניהו ויפרק ממשלה לאומית. ליברמן טוען שועדות החקירה הפרלמנטריות תצלנה את ישראל מאירגוני טרור וסייעני טרור: אולי יסביר כיצד ועדה פרלמנטרית ללא סמכות לחקור, לזמן עדים, לחייב עדות אמת יכולה לחקור יותר טוב מהמשטרה, מהשב”כ ומהפרקליטות? מה היתרון של פאינה קירשנבאום על יצחק אהרונוביץ’?

אם לליברמן יש מידע על אירגונים המסייעים לטרור אבל לא נעים לו לגשת למשטרה, אני מוכן לגשת למשטרה ולהגיש את התלונה בשמו. הבעיה היא שאת ליברמן לא מעניינת בכלל המלחמה בטרור אלא מלחמת הבחירות. הוא מנסה לעבוד על הציבור הלאומי ולכרסם בתדמיתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, מתוך גילוי של חוסר אחריות לאומית וזו אינה הפעם הראשונה שהוא עושה כן. ליברמן הוא אכן שותף בכיר בקואליציה אבל הוא חייב לזכור שהוא עובד אצל ראש הממשלה נתניהו ולא להיפך. עדיף שיקרא את הדוחות המגיעים מנציגי משרד החוץ ברחבי תבל על האפקט השלילי שיוזמות ישראל ביתנו כאן גורמות למדינה בחו”ל ויפנים את דברי ראש הממשלה שיש לפעול במתינות זהירות ותבונה”.


תגובה אחת ל: “השר איתן: ליברמן מנסה לעבוד על הציבור הלאומי”

  1. חנן says:

    מיקי, אני לא מבין איך אתה בתור מנהיג המייצג את הציבור הפטריוטי בישראל מתנגד למהלך החשוב הזה.
    המטרה היא לא לחקור גופים שמסייעים לטרור (גם בזה המשטרה לא מצליחה במיוחד, למצער) אלא לבדוק את מקורות המימון, ובכך את המניעים, של ארגונים חתרניים. הדבר נכון גם לארגונים ימניים, ולא רק לארגוני שמאל.

    עצם העובדה שהשמאל בישראל נעמד על רגליו האחוריות וכמעט איבד את עשתונותיו מביעה את האמת המרה – לעמותות השמאל יש מה להסתיר. הסתרת מקורות המימון האלה מהציבור סותרת את השקיפות שעבורה אתה נלחם באומץ.

    אנחנו לא יכולים לקחת ברצינות כל דו”ח על דעת הציבור העולמית עלינו. אצל האמריקנים קיים חוק דומה, ואין שום סיבה שלנו לא יהיה חוק כזה שמטרתו להגן על המדינה מפני ארגונים שפועלים נגדה, וממומנים בידי גורמים זרים ועוינים.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש