לפרטים נוספים

השר מיכאל איתן והרב ישראל רוזן, ראש מכון צומ"ת, היום באלון שבות

השר מיכאל איתן ערך היום, (יום ג’) סיור במועצה האיזורית גוש עציון, בהזמנתו של ראש המועצה האיזורית, מר שאול גולדשטיין. במהלך הסיור התייחס השר איתן לתוכנית המדינית של רה”מ נתניהו כפי שפורטה בנאומו בפני בית הנבחרים האמריקני: “יישום התוכנית המדינית של ראש הממשלה יוביל לסיפוח גושי ההתיישבות וגוש עציון בכלל זה, תוך נכונות לויתורים על זכויותנו בחלקים אחרים ביהודה ושומרון לטובת הקמת מדינה פלסטינית”.

שאול גולדשטיין, ראש המועצה האיזורית גוש עציון אמר בסיור כי: “למרות חילוקי הדעות הפוליטיים ביני ובין השר איתן, שמחתי לשמוע על תמיכתו הבלתי מסויגת בפיתוח ההתיישבות בגוש עציון”

עוד  ביקר השר במכון צומ”ת, העוסק בחידושי מדע ותורה וצפה במקום בשלל פיתוחים, המסייעים ליהודים שומרי מצוות בנושאי שמירת שבת וטכנולוגיה, בהם מקלדות מחשב לשימוש בשבת, מגנומטרים ואפילו פנס המאושר להדלקה בשבת. בהמשך הסיור צפה השר בחיזיון אור קולי באתר ההנצחה והמורשת בכפר עציון וביקר בישוב אפרת.

 

השר מיכאל איתן וראש המועצה האיזורית גוש עציון, שאול גולדשטיין באתר ההיסטוריה והמורשת של גוש עציון

 


תגובה אחת ל: “השר איתן בגוש עציון: יישום תוכנית נתניהו יוביל לסיפוח גוש עציון לישראל”

  1. ארתור says:

    משה נגבי, שהיה הדובר הראשון, טען כי אסור בשום פנים לתת לצה”ל לנהל את החקירה, שכן “לא יעלה על הדעת שהגוף הנחשד יחקור את עצמו… ואף אחד בעולם לא יאמין שזו חקירה בלתי תלויה”. פרופ’ מרדכי קרמניצר התייחס לביטוי של מפקדי צה”ל לפני המבצע לפיו “אסור לרחם”, ואמר כי “אם הם רוצים להגיד שאסור לרחם על האויב – זה מסר שאני מזדהה איתו, אבל אם מישהו עלול להבין שאסור לרחם גם על ילדים ואזרחים – זה מסר מאוד בעייתי ומדאיג”.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש