לפרטים נוספים

עם הודעת ראש הממשלה ושר הבטחון על ביטול מינוי האלוף גלנט לרמטכ”ל אמר השר מיכאל איתן כי: “ראש הממשלה ושר הביטחון המתינו להכרעת היועץ המשפטי לממשלה ומשזו הגיעה הגיבו בהתאם ונהגו כפי הנדרש מהעומדים בראש מדינה דמוקרטית שומרת חוק. עמדתם תקרין על כל עובדי המדינה ותשדר את המחויבות של כולנו לאינטרס הציבורי, לאיכות שלטון ולמנהל תקין.

מנגנוני הבקרה בתהליך קבלת ההחלטות על מינוי הרמטכ”ל כשלו לרגע אך התעשתו והוכיחו את יעילותם הודות לעבודתו המקצועית והיעילה של מבקר המדינה. זהו יום חשוב לעיקרון של שיוויון הכל בפני החוק, מהלך שיחזק גם את החברה וגם את הצבא ויצמצם את תופעות הפרוטקציה וההעדפה של בעלי שררה וכוח”.

תגיות:
 

תגובות ל: “השר איתן על ביטול מינוי האלוף גלנט לרמטכ”ל: מנגנוני הבקרה כשלו לרגע אך התעשתו והוכיחו את יעילותם”

 1. דרור says:

  כבוד השר ,
  יש תחושה רחבה בציבור כי מבקר המדינה
  “התאהב בתפקידו” במובן השלילי של המילה – כל
  אירוע חדשותי מתורגם מיידית לחקירה עצמאית של
  המבקר , נושאים שלכאורה לא אמורים להיות “על
  סדר יומו” הם “הנושאים” ( ב-ה הידיעה ) עבורו -
  ראה ערך נושא העלאת/הורדת מחירי המים .
  אשמח לקבל את תגובתך בנוגע לתחושות אלו של
  הציבור שבולטות כשבוחנים את התנהלות כל
  המבקרים שקדמו לו .

 2. שימון says:

  אני חי בתחושה קשה מאוד .
  אנשים חסרי מצפון, צדקנים, צבועים, מתחסדים וטיפשים הביאו להחלטה שהביאה לנקודת שפל הרסנית בהסטוריה של המדינה הזו.
  אדם ראוי ביותר, ערכי, שכל חייו נתן למדינה, לחם עבורה, סיכן חייו באינסוף מקרים ל-מ-ע-ן המדינה (אף אחד לא מסכן חיים למען מטרה אחרת) נצלב על ידי גורמי תקשורת אינטרסנטיים ושר בלי תיק משועמם (שזו השחיתות הציבורית הגדולה ביותר שיכולה להיות) שמעז לקרוא לו בשמות גנאי כמו מאפיונר = חבר בארגון פשע, וציבור, כן אתם, כולנו, העם הזה שבחסות הטוקבקים העלובים הרשה לעצמו לומר כל דבר בלי לבדוק, בלי להכיר את האיש או את פרטי המקרה. מדינה של אסאמאסים, של תוכניות ריאליטי, חסרת ערכים ונימוסים, שמאבדת את שפיותה. אנחנו לא צריכים אויבים, אנחנו מחסלים כבר את עצמנו. מדינה בלי עתיד. אני מתבייש!
  מיקי, תפסיק עם הפוזה של לוחם השחיתות, אף אחד לא קונה את זה. אופורטיוניסטיות בגרוש, אפשרות לקבל מסך לכמה דקות ולהתחמם לזרקורי התקשורת. מעניין מה נמצא אם נפשפש ונסרוק את כל המסמכים וכל המהלכים של כל אחד ואחד 18 שנים לאחור….

 3. דרור says:

  אודה לתגובת השר ( או בשמו ) על דבריי .

 4. אודי says:

  מכתב גלוי שכתבתי למיכאל איתן לפני כמה ימים. לא קיבלתי ממנו שום תשובה. האמת, לאור המאורעות האחרונים, אני גם לא מצפה ממנו לשום דבר

  מכתב גלוי אל חבר הכנסת מיכאל איתן

  למיכאל איתן שלום
  אני עוקב אחרי הקריירה הפוליטית שלך מזה כעשרים שנה, ועד לאחרונה פעילותך הפרלמנטרית והציבורית עוררה בי כבוד רב. כמי שדעותיו הפוליטיות הבסיסיות דומות לאלו שלך, ראיתי בפעילותך הפוליטית סימן לדרך בה צריך לנהוג “הליכוד האמיתי”. דרך של צניעות, נועם הליכות, הסתפקות במועט, שקיפות, חריצות, ממלכתיות ויושר פוליטי, ללא ויתור על עקרונות לאומיים מרכזיים. ממש מופת ודוגמא לפוליטיקה מכובדת. דרך זו היא למעשה המשך דרכם של זאב ז’בוטינסקי ומנחם בגין, שידעו לשלב באופן כה חינני ומרשים עוז ונחישות לאומיים עם ליברליות פוליטית כמעט חסרת תקדים, והכל עם ההדר הבית”רי המפורסם.
  אני כותב שהתנהלותך הפוליטית הרשימה אותי עד לאחרונה, וליתר דיוק עד לשבועות האחרונים. אתה היית מראשי התנועה שהתגבשה כדי למנוע את מינויו של אלוף יואב גלנט לרמטכ”ל, ולמרבה הצער מסתבר שגם הצלחתם בכך.
  את יואב גלנט הכרתי לראשונה כשסיימתי את מסלול הלוחם בשייטת, לפני יותר מעשרים שנה. יואב היה אז מפקד פלגת הלוחמים בשייטת. מאוחר יותר הפכתי למדריך בקורס הלוחם, ושם הצטלבו דרכינו שוב, כשיואב שירת בתפקיד מפקד פלגת ההדרכה ביחידה. אני, כמו שאר חבריי, התרשמתי מאישיותו החזקה והמיוחדת של יואב, מיושרו ומיכולתו כלוחם ומפקד. כבר אז היה ברור לכל מי שהכיר אותו שהוא נועד לגדולות. לפני כשנתיים, עת שירתתי במילואים במבצע “עופרת יצוקה” פגשתי בו שוב, בעת שהצוות בו אני משרת הכניס אותו לתוך רצועת עזה במהלך הקרבות. כשישבנו, “זקני הצוות” לידו כתף אל כתף בנגמ”ש, הופתענו לגלות שהוא זכר את כל השמות מאז.
  אינני יודע מה קרה לך בימים האחרונים, אבל נראה שלאחר הסיכול המוצלח של מינוי גלנט לרמטכ”ל, ההצלחה עלתה לך לראש (או שמא היה זה חומר אחר?). שמעתי אותך מתראיין בכמה כלי תקשורת ולא האמנתי למשמע אוזניי. באחד הראיונות (דומני שהיה זה בגל”צ), התחלתי להאזין לראיון באמצעו. אתה תיארת שם מישהו, ואני לתומי סברתי שאתה מדבר על מישהו מעולם הפשע, אולי נציג של אחת ממשפחות הפשע הידועות לשמצה. לקח לי רגע להבין שאתה מתאר את יואב גלנט…
  אני לא כופר בזכותך ואף בחובתך לפעול כראות עיניך כנגד כל מינוי שנראה לך לא תקין. אני גם לא בקי בכל פרטי הפרטים של הסיפור ( במאמר מוסגר אני חושב שכדאי שתדע שבכל מושב בארץ יש מריבות שכנים ואי סדרים בענייני קרקעות ובניה).
  אבל, האם אתה באמת סבור, גם אם נניח שנפל פגם כלשהו בהתנהלותו של יואב גלנט, שזה מקנה לך את הזכות להשתלח בו? האם ניתן למחוק בהבל פה 35 שנות שרות מעולה ללא דופי לעם ולמדינה, ולהפוך קצין אמיץ ומצטיין לאויב העם? אתה לא מתבייש? איפה הכבוד? איפה ההדר הבית”רי שלך? איפה הממלכתיות והכבוד לצה”ל ולמוסד הרמטכ”ל? אני שמעתי אותך מדבר ונעלבתי עד עמקי נשמתי. אני יכול רק לתאר לעצמי מה עבר בראשו של יואב כשהוא שמע אותך. בנסיבות קצת שונות ההתנהגות שלך ושל חבריך היו הופכות את יואב גלנט לדרייפוס מודרני.
  בניגוד למה שאתה מעולל לגלנט, אני לא אתעלם מהתרומה שאתה הרמת לעם ולמדינה, ולא אהפוך אותך בהבל פה לאויב האומה, אבל מבחינתי התנהגותך בימים האחרונים מטילה צל כבד על כל מעשיך בעבר ובעתיד.

  ברגשי אכזבה מרים,
  אודי גלילי, מושב ניר משה.

 5. אודי שלום.

  אני חושב שההערה “או שמא היה זה חומר אחר?” מעידה בעיקר על הכותב.
  מכיוון שאתה בוחר בביטויים מסוג זה, בחרתי שלא לענות באתר ותוכל לקבל תשובה במייל פרטי בימים הקרובים.

  בברכה,
  ניר הירשמן
  יועץ השר.

 6. דרור says:

  אודה לאישזושהי תגובה . גם אם לא ניתן לענות על שאלתי אשמח שתאמרו לי זאת . תודה .

 7. דרור שלום.

  מבקר המדינה עשה עבודה חשובה ביותר בנושא בחינת מינוי האלוף גלנט לראש המטה הכללי. מכל הגופים שבחנו את הפרשה, המבקר ביצע עבודה יסודית ומעמיקה, אשר הפכה את עננת החשדות לממצאים קשים אשר הביאו, בסופו של יום, לביטול המינוי.

  יש לציין כי השר איתן שיבח את מבקר המדינה בנושא ואמר כי “מנגנוני הבקרה בתהליך קבלת ההחלטות על מינוי הרמטכ”ל כשלו לרגע אך התעשתו והוכיחו את יעילותם הודות לעבודתו המקצועית והיעילה של מבקר המדינה”.

  ניר הירשמן
  יועץ השר

 8. דרור says:

  ולגופם של דבריי/שאלתי .

 9. דרור says:

  אשמח לתגובה לגופה של שאלתי ולא התייחסות לחקירת מבקר המדינה את “פרשת הקרקעות” בהתאמה לכותרת .

 10. איפה אתה עכשיו לוחם הצדק והנקיון הציבורי
  מדוע קולך לא נשמע זועק להדיח את היועמ”ש העבריין
  מדוע עכשיו מינוי של מי שלקח שכ”ד מצה”ל וגם השכיר את דירתו בניגוד להצהרה שחתם (כדי לקבל שכ”ד אתה מצהיר שלא תשכיר את דירתך) לא מקפיץ אותך ממרום כיסא כבודך?

  כנראה שצדק הוא יחסי

  אי השוויון שאתה נוקט בו מריח ריח של שחיתות אדוני נקי הכפיים

 11. שלום לךעוזר השר מר ניר והשר איתן.
  נו !!! התגובה המלומדת שלך לפי אברי הצדק המוחלט. כנראה שאינם עובדים כלל.
  כאשר מדובר בביקורת קשה על הבוס הצדקן שלך. ואז אתה לא מסוגל לקבל ביקורת ,לענות עיניני לבקורת, פשוט בידך המוחק ואתה מוחק .תגובות שלמות וכואבות של הציבור שהשר האפסי שלך חלילה לא יראה כמה טיפש ורשע הוא יצא בציבור .ואתה ממונה מתאמו לנקות כל כתבה תגובה לא נעימה במקום להגן על עמדתך הפופוליסטית וכך להרוס מיבפנים את ארצנו.
  העיקר אני ואפסי עוד .אניני יודע עם ההיה לך האומץ להשאיר תגבה זו ,או תמחק אותה כמו שאשיתה לתגבתי הקודמות .דבר המנוגד בעליל לישרה הציבורית ולאמת. בושה שזה פני השר שלך.
  המנסה להופיע בציבור כאביר הצדק והחוק האבסלוטי .אני רק מודיע לך אדון ניר, שבמידה
  ותגובה זו תמחק אני כותב לעיתונות על היתנהגות השר הצדקן ואיך מוחק בזדון כל כתבה שאינה נוחה לו. בושב בושב ועוד פעם בושה שאתה והשר שלך לא יודעים לקבל ביקורת בראש מורם בדיוק כמו שאתם עורפים ראשים ללא מחשבה שניה . רק מציגים פופליזם זול ..בושה וחרפה.

 12. אסף says:

  שלום ניר,

  אני רוצה למחות על התגובות שלך ועל השתיקה של השר איתן באתר.

  אני- בניגוד לרוב מי שכתבו כאן- מהמתנדנדים בפרשה הזאת. אני חושב שמה שגלנט עשה לא ראוי, אבל פסילה שלו לרמטכ”לות (תפקיד שמצריך קודם כל יכולות צבאיות ונורמות ערכיות במסגרת הצבא, ורק אחר-כך נורמות אזרחיות) היא גבולית. אפשר לפסול אותו ואפשר גם להכשיר אותו על-סמך מה שהוא עשה. אני מכבד את השר איתן על העמדה העקרונית שהוא נקט בה בהתנגדותו הראשונית למינוי, גם אם אני לא בטוח בצדקתה.

  אבל נוסח התגובות שלך, שנתלות במשפט אחד או שניים שאנשים כותבים ומתעלם מהטיעון הכללי, הוא לא לעניין. יש כאן בעיה. השר איתן לא סתם אמר שגלנט לא ראוי, הוא אמר שהוא “התנהג כמו מאפיונר”. היום אני רואה שהוא גם אמר שהוא צריך להיות מורחק “מכל תפקיד ציבורי בעתיד”. אני מכבד את דעתו של השר איתן, אבל בהחלט חושב שהוא צריך להרחיב עליה מעבר להתבטאות קליטה פה-ושם. בכל זאת, מדובר באדם שתרם עשרות שנים לבטחון המדינה, מצביא מוערך. זה לא אדם שצריך לזרוק לעברו השוואות ל”מאפיונר” בלי סיבה טובה מאוד- מאוד! עבירת בניה לכשעצמה היא לא סיבה מספיק טובה. זו אולי סיבה טובה לקרוא לו עבריין, אבל לא “מאפיונר”. זו לא מקריות שהמגיבים באתר הזה- שעד הפרשה האחרונה היו אוהדים- מגיבים פתאום עם אמוציות חזקות נגד השר. זה חלק מהעניין של “פתיחות המידע” שהשר מקדם, לא? שאפשר יהיה גם לבקר אותו בחריפות.

  אנא, ייעץ לשר שלך להסביר בהרחבה מה הבעיה בפעולות גלנט ולמה היה צריך לפסול אותו. וגם- אם השר איתן באמת חושב שגלנט ראוי לשם התואר “מאפיונר”, עליו להסביר את עצמו. אם לא, אם מדובר היה בסתם מילה שנשמעה לשר “חזקה” מספיק בכדי להעביר את המסר בזמן שעוד היה מאבק על עצם המינוי- הדבר הראוי הוא “לצאת גדול” ולסגת ממנה, גם אם זה לא נעים לאגו. בכל זאת מדובר באדם, ואדם רב-זכויות.

  בתקווה למענה רציני,
  אסף

 13. אסף,

  אני מקבל את ההערה ואת הביקורת שלך. בקרוב נעלה מאמר של השר מיכאל איתן באתר שמתייחס בהרחבה לסוגיות הללו. במידה ויהיו לך שאלות נוספות, נשמח לענות.

  ניר

 14. מיכה, אסף ויעקב שלום,

  השר מיכאל איתן מתייחס בהרחבה במאמר כאן באתר ב- http://www.miki.org.il/2011/02/13/galant-sk/ לצעדים שהובילו לביטול המינוי.

  יעקב, השר מתייחס לנושא מינוי האלוף גנץ לרמטכ”ל ומסביר את ההבדל בין התנגדותו למינוי גלנט לתמיכתו במינוי גנץ, מיכה, למרות הסגנון הנפלא, התגובה שלך נשארת, והתשובה לדברים שאמרת (פרט לקללות) נמצאת במאמר ואסף, תודה על הביקורת, אני מקווה שהמאמר נותן את התשובות המתאימות. תוכלו, כמובן, להמשיך לשאול ולהקשות ואנחנו נשתדל לענות.

  ניר הירשמן
  יועץ השר מיכאל איתן

 15. אודי says:

  מר הירשמן היקר

  כשכתבתי ש”אולי חומר אחר עלה לראשו של מיכאל איתן” לא התכוונתי שהוא עישן משהו אסור. התכוונתי לבטוי הידוע שמשתמשים בו כאשר מישהו שוכח מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. התכוונתי שהשתן עלה לראשו של השר שלך.
  אתה הבנת מיד למה אני מתכוון, אבל בחרת שלא להתייחס לדברי פומבית מפני שזה פשוט לא נוח לך.
  בכלל, העובדה שרק אתה מגיב כאן והשר שלך שותק מעידה על שניכם: הוא פחדן שמסתתר מאחוריך, ואתה משרת של אדון שבחר לנהל מסע צלב מטורף ומופרך כנגד האלוף הכי טוב שצמח כאן בעשור האחרון.
  המשך ההשתלחות של השר שלך באלוף גלנט, שהביאה אפילו את ראש הממשלה שלנו להעיר לו, מעידה שוב שהשר שלך אכן שכח לגמרי מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. מדובר באדם גס רוח ונעדר כבוד.
  אני מציע לשניכם להניע את הרכב, לסוע לעמיקם ולרוץ להתנצל בפני האלוף גלנט ומשפחתו. את הנזק שגרמתם זה לא יתקן, אבל אולי זה יקל עליכם יום אחד כשתקראו, כמו כולנו, למשפט בפני הקב”ה שבו תדרשו לתת דין וחשבון על מה שעשיתם כאן על פני האדמה.

 16. אודי היקר,

  בהמשך לשיחתי איתך, ולביקורת כאן באתר, כתב השר איתן מאמר מפורט בו הוא מתייחס באופן פומבי לטענותייך ולטענות אחרות שהועלו כלפיו בנושא גלנט. תוכל לקרוא אותו ב: http://www.miki.org.il/2011/02/13/galant-sk/

  כמוכן, אני מציע לך לקרוא את מה שכתב מתי גולן מגלובס באשר לדיון בממשלה. http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000623343&fid=853

  כמוכן, בנושא הנסיעה והריצה, לא נראה לי שזה יקרה.
  לגבי הקב”ה, לא הייתי דואג. אני, בניגוד אליך, די שקט.

  ניר

 17. ניר
  קראתי בעיון את המאמרים הן של השר והן של מגינו לעת מצוא
  אין שם תשובה ברורה
  אני רוצה לדעת מדוע חתימה של גנץ על אי לקיחת שכ”ד תוך לקיחתו וקבלת אישור בדיעבד למיטב ידיעתי ובפרוטקציה (אשתי שהייתה בקבע לא קיבלה אישור כזה) מראש אכ”א לא זוכים לטיפולו המסור של מר איתן עד שאקבל תשובה ברורה תסלח לי אם אחשוב שמר איתן איננו בה בידיים נקיות אלה מתוך אינטרס פוליטי כזה או אחר ואולי סתם פירסום שלא בא לו בשום עשיה אמיתית כי ביננו מה יש לעשות במשרד ללא תיק
  לגבי פילפוליו של מגינו של מר איתן על תבונת מילים וכו
  הנימוס בניסוח של ביב פתח פה פתח לפילפול אין ספק אבל בו אתרגם לכ איך היו הדברים נאמרים על ידי מר איתן
  האדון איתן נסעת לחו”ל בזמן שהדיון על גלנט קרה כי נסיעות לחו”ל על חשבון משלם המיסים הן חשובות ביותר ואין לוותר עליהן אפילו כשמדובר בנושא שאתה מגדיר אותו סופר חשוב, אבל היום בדיון על גנץ אתה מסרב לוותר על הכותרת המגיעה לך בעיתון
  או בקיצור שתוק אידיוט ותסתפק בזה שאנחנו משלמים לך משכורת חינם

 18. יעקב שלום,

  לא צריך לאבד את העשתונות, נשמח לענות לכל הטענות שלך, ולא, לא נשתוק:

  1. עדיף שתדייק. נסיעת השר איתן לחו”ל היתה נסיעה פרטית, שלא על חשבון משלם המיסים.

  2. יש הבדל מהותי בין נושא רא”ל גנץ לנושא האלוף גלנט, והשר איתן התייחס לכך בהרחבה כאשר אמר כי: “ניתן לאבחן בין פרשת גלנט, לחשדות ולהתנהגות של הרא”ל גנץ לאור דברי היועץ המשפטי לממשלה שקבע על סמך בדיקתו ובדיקת מבקר המדינה כי:
  “ההתנהגות הכללית (של גלנט – מ.א) העולה מהמסכת העובדתית שנפרשת כעת היא של אדם העושה, במקרים לא מעטים, דין לעצמו, תוך קביעת עובדות בשטח. עובדות לגביהן בחלק מהמקרים מתקבל אישור בדיעבד, תוך הסתייעות בגורמים בכירים שונים לצורך כך”.

  מדובר איפה במקרים לא מעטים של נטילת חוק לידיים קביעת עובדות כוחנית בשטח והפעלת גורמים בכירים כדי לקבל הכשר פרוטקציוניסטי למעשים בלתי חוקיים.
  בדו”ח מבקר המדינה שהתייחס למעידת גלנט נפרשה יריעה רחבה של ממצאים, שהתייחסה לסיפוח שטחים ציבוריים; השתהות במשך שנים בהפסקת שימוש בלתי חוקי בדרך להולכי רגל, למרות דרישות גורמי אכיפת החוק; קבלת שטח של 35 דונם בפרוטקציה לצורך נטיעת מטע זיתים פלישה לשטח של 28 דונם נוספים והשתהות משך שנים בפינוייה; הצגת עובדות שאינן מדויקות לרשויות שלטוניות שונות; במטרה להשיג טובות הנאה שלא כדין ועוד.

  אין להשוות את חומרת המקרים, היקפם ומספרם – בפרשת גלנט ובטענות לכאורה המושמעות נגד רא”ל גנץ ולו היו הטענות כנגד גלנט מסתכמות במעידה אחת או שתיים, לא הייתי מנהל קרב עיקש כנגד מינויו. אלא הייתי מאמץ את הכלל: “מודה ועוזב – ירוחם”.

 19. ניר 2 דברים
  1) שאלתי שאלה ברורה וממוקדת התשובה שלך מתחמקת מירידה לפרטים ועוסקת בקביעה כללית שמה שגנץ עשה איננו חמור
  לדעתי חתימה על מסמך באופן שקרי תוך שאתה יודע שאתה עומד לעשות אחרת מהמוצהר ולאחר מכן הפעלת פרוטקציה לקבלת אישור לקבלת כספים מהצבא שלא כחוק ואי החזרתם עד היום זה מאוד חמור אולי לדעתך אפשר להקל בזה ראש, אני לא מבין למה לגנץ אישרו מה שלא אישרו לי אין ביננו הבדל שאני מודע אליו והייתי שמח להבין את ההבדל אם הוא קיים

  2) לא ביקשתי שתשתקו אלה ניסחתי באירוניה איך היה מנסח מר איתן במיליו ה”חכמות” את עצמו לו היה פוגש את עצמו ברחוב

 20. ניר הירשמן says:

  אני חושב שהתשובה של מיקי די מכסה את מה ששאלת. בכל אופן, זוהי עמדתו.

 21. אז זהו שלא…. ממש לא מכסה
  אני אם כך אשאר בדעתי שמר איתן פועל מתוך אינטרס אישי לא נקי ועושה זאת תוך פגיעה חמורה בטוב שבאנשינו
  למען הבהר את עצמי, גם פגיעה בבני גנץ היא מטופשת כי תרומתו גדולה לאין ארוך ממעידותיו אבל מבחינת מר איתן (הצדיק הלא תמים) הייתה צריכה להיות גזירה שווה
  ימשיך מר איתן לאכול ולזלול על חשבונינו וגם לגרום לנו נזקים תוך כדי כך
  אנחנו נמשיך ללכת למילואים ולשמור על שנתו המתוקה של הג’ובניק …. פריירים גאים היינו ונשארנו

 22. אודי says:

  יעקב
  חבל על הזמן שאתה משחית על נסיונות לדו שיח עם מר הירשמן.
  אני אסכם לך את הדברים בקצרה:
  השר איתן הוא אדם קטן וקטנוני. הוא מונה לשר לענייני לא כלום, ושם הוא עסק בכל מיני עניינים שאיש לא שמע עליהם, עד שנפלה לידיו הזדמנות פז: ליירט מינוי של אלוף בולט ומוערך לרמטכ”ל. מר איתן עט מיד על ההזדמנות, וכדי לזכות בעוד קצת זמן מסך/שידור/כותרת בעיתון הוא הוסיף השתלחויות מכוערות באלוף גלנט. ואכן, למשך שבוע הוא זכה בכותרות שמנות בעיתונות, ואני מניח שהדבר הסב לו אושר רב.
  הנזקים שנגרמו עקב כך לאלוף גלנט, למשפחתו ולכל מוסד הרמטכ”ל וצה”ל לא מזיזים למר איתן אפילו כהוא זה.
  כפי שסיכמת זאת באופן קולע, אנחנו נמשיך ללכת למילואים ולשמור על מר איתן ועל שכמותו.
  לבי לבי למר הירשמן ולשאר אנשי המטה של השר, שנאלצים לדברר את מעשיו והתבטאויותיו של השר שלהם, אבל מצד שני הם בחרו בדרך הזו וזו בעיה שלהם. בוא נקווה שלקראת הבחירות הבאות מר איתן יחזור למקומו הראוי אי שם בספסלים האחוריים של מרכז הליכוד, הרחק מהכנסת ומהממשלה.

 23. מיכה says:

  איזה גיבוב של שטויות!!! השר איתן היה היחיד שראה את הבעייתיות של גלנט. אני בטוח שאחרי שראית את הראיונות שבהן נטל גלנט חלק, פסלו אותו מלשמש אפילו אלוף בצה”ל… ניתוק מהמציאות, חוסר עקביות, יוהרה, התעלמות מדעת הקהל,- אלף אלפי הבדלות!!! אבל זה היה ממש כמו קדאפי במהלך ראיונות ההפיכה – חי לו בעולם אחר ומנותק מהעולם האמיתי.
  השר איתן הוא האיש האמין ביותר במשכן אם הוא פסל אז הוא יודע למה – אני בטוח במאה אחוז שגם הכותב כבר יודע …

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש