לפרטים נוספים

מתגייסים למען “נר עציון”

הבוקר ביקרתי בבי”ס “נר עציון” בפ”ת, שם נגלו לעיני פניה המכוערות והיפות של החברה הישראלית. ב”נר עציון” לומדים 300 ילדים אתיופים ורק ילד אחד שאינו מהעדה האתיופית, שאביו ביקש לרשום אותו לבי”ס כאות מחאה על גילוי הגזענות והניכור של הגורמים שהביאו להקמת בית ספר אפרטהייד, כולם שחורים!

מנגד אי אפשר היה שלא לחוש גאווה וסיפוק מהמוטיבציה של מנהלת בי”ס והסגל והנכונות של העירייה ומשרד החינוך להשקיע משאבים פיזיים ופדגוגיים, מתוך כוונה להעניק לתלמידים השכלה וחינוך ברמה הגבוהה ביותר ולא לחסוך במשאבים, שכוללים בין היתר שיעורי עזר, ארוחות חמות וחוגי העשרה רבים על מנת לצמצם פערים ולהכשיר אותם להמשך הלימודים בחטיבות הביניים ובתיכון.

ואכן, המשאבים והאהבה אותה משקיע צוות ביה”ס ואנשי עיריית פ”ת בילדי בית הספר נושאים פירות. מסתמנים הישגים משמעותיים, שבאים לידי ביטוי בקליטת בוגרי בי”ס לחטיבת ביניים המצטיינות בעיר.

בסיום המפגש המאלף ברכתי את ברכתי המנהלת, סגל המורים ונציגי העירייה ואיחלתי להם שרמת הלימודים בבי”ס תעלה מעלה מעלה עד שמחרימי בי”ס יעמדו בתור לרשום את ילדיהם לבי”ס.

אם אתם רוצים להצטרף ולסייע לבית הספר “נר עציון” תוכלו לפנות אלי לדואר האלקטרוני ב- meitan@knesset.gov.il


תגובה אחת ל: “מתגייסים למען “נר עציון””

  1. [...] חדשים או משופצים. כפי שסיפרתי במפגש אני מנסה לקדם את תהליך התקשוב של בתי ספר שבהם יש ריכוזים גבוהים של תלמיד…. אודה לך על כל [...]

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש