לפרטים נוספים

השר מיכאל איתן (ליכוד) ביקש לכלול בהחלטת הממשלה סעיף הקובע כי הממשלה תקבע בימים הקרובים את דרכי הבדיקה של הרשויות הציבוריות בכל הקשור למניעת שריפות ענק ולדרכי הכיבוי שלהן. השר שיבח את תפקוד ראש הממשלה והשר לביטחון פנים ואלפי עובדי המדינה והמתנדבים מהארץ ומהעולם.

בישיבת הממשלה אמר השר איתן כי: “באופן טבעי עולים ליד שולחן הממשלה האורות וההישגים, אך בצידם, מטבע הדברים, יש צללים ומחדלים. מחובתינו לבצע בדיקה של האירוע הטרגי הזה ונסיבותיו ולהפיק לקחים. מחוץ לחדר ישיבות הממשלה יש ציבור שמבקש לקבל דין וחשבון אובייקטיבי וחובתינו לאפשר פרסומו של דו”ח שכזה. ההחלטה שהתקבלה הינה החלטה טובה, אך חסרה בה בדיקה מעמיקה של האירוע הטרגי הזה ונסיבותיו”.

בתגובה לאמירה כי מבקר המדינה מבצע בדיקה של מערך הכבאות אמר השר איתן כי:”אני מייחס אמינות רבה לבדיקות המבקר ולממצאיו, אך נדמה לי כי במקרה הזה המבקר כבר אמר את דברו והנושא שצריך להיבדק הוא בין השאר נושא היישום של דוחותיו”.

תגיות:
 

תגובה אחת ל: “השר איתן: החלטת הממשלה טובה, אך צריך גם לבדוק את הסיבות לאסון הכרמל”

  1. רות בן דוד says:

    האם השר הולך לעצור את מחדל משק המים. כיצד תפתר בעיית המים בישראל, השתת מיסים נוספים על משקי הבית בנושא צריכת מים, אינה פתרון. על כל השרים כולם כאחד תוטל האשמה. אל תגידו לא ידענו, לא ראינו, זה לא בתחום סמכותי.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש