לפרטים נוספים

השר מיכאל איתן (ליכוד), המופקד על שיפור השירות לציבור, קיים היום סיור משותף באשדוד עם ראש העיר הד”ר יחיאל לסרי. במסגרת הסיור שמע השר סקירה על השירותים לאזרח הניתנים דרך רשת האינטרנט ולמידה ברשת, ביקר במוקד העירוני וסיים בביקור בכיתות החכמות המופעלות בבית הספר עירוני ט’ בעיר.

ראש העיר, ד”ר יחיאל לסרי אמר בביקור כי: “מושקעים משאבים רבים בנושא מיחשוב וצימצום הפער הדיגיטלי במטרה להביא למצב בו לא יהיה ילד באשדוד שלא יכיר את האינטרנט ואת הטכנולוגיה. זוהי משימה עירונית משמעותית ואנו נחושים לעמוד בה”.

השר מיכאל איתן אמר כי: “ראש העיר יחיאל לסרי, עובדי העירייה ותושביה יכולים להיות גאים בהשגים הרבים של העיר בתחום הפיזי והחברתי של העיר הישראלית הראשונה. גם בנושא השימושים בטכנולוגיית המידע העירייה מספקת שירותים מתקדמים ביותר ומערכת החינוך נמצאת בתהליך מתקדם של הטמעת שיטות הוראה מבוססות טכנולוגיה. יש לי הרושם כי הממשלה צריכה לעשות קורס אצל השלטון המקומי בשימוש ומתן שירותים באינטרנט. הרמה שאתם מציגים כאן עדיין לא מתקיימת לצערי בממשלה”. עוד הדגיש השר את החשיבות בפיתוח יכולות התלמידים במיחשוב ואינטרנט: “אני בטוח כי העירייה בראשות הד”ר יחיאל לסרי, המודע היטב לחשיבות הטכנולוגיה במערכת החינוך, תמשיך את המהלכים החשובים בתחום שבהם החלו”.


השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש