לפרטים נוספים

ביום שלישי האחרון ציינה עמותת נובה, המעניקה שירותי ייעוץ עסקי ואסטרטגי ל-100 עמותות וארגונים חברתיים, את שנת פעילותה החמישית. הכנס עסק בשאלת האימפקט של פעילות חברתית על מגוון תחומים, ונכחו בו בכירים מהעולם הציבורי והעסקי בהם השר מיכאל איתן, ח”כ זבולון אורלב, יו”ר ועדת החינוך, התרבות והספורט, האלוף במיל’ משה קפלינסקי, מנכ”ל betterplace, אברום בורג, יו”ר הכנסת לשעבר ורו”ח ניר זיכלינסקי, מנכ”ל SRI Global Group.

השר מיכאל איתן אמר באירוע כי: “עמותת נובה היא הוכחה שבעידן שבו אנו חיים למגזר השלישי יש פוטנציאל עצום לשפר את מערך השירותים לאזרחי המדינה ללא התערבות ממשלתית”. השר הביע תקווה כי הממשלה תהיה קשובה ופתוחה לרוח הזמן והטכנולוגיה ותדע למצות את מלוא הפוטנציאל הקשור ביוזמות של בודדים וארגונים במגזר השלישי.

עמותת נובה (ניהול ואקדמיה בשירות הקהילה) הינה עמותה ללא כוונת רווח המעניקה שירותי ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעמותות וארגונים חברתיים. מטרת העמותה הינה לשפר את התשתית העסקית והכלכלית של הארגונים וכנגזרת לשפר את התפוקה ואת השרידות שלהם. בשנים האחרונות ייעצו הצוותים של נובה לכ100 עמותות (ביניהן יד שרה, אור ירוק, ויצו, אלו”ט, אל סם ועוד) בכל רחבי הארץ תוך הפעלה של מאות מתנדבים בהיקף של עשרות אלפי שעות ייעוץ בפועל. הפעילות מנוהלת בשיתוף ארבעה מוסדות אקדמים: אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים, המרכז הבין תחומי בהרצליה ואוניברסיטת בן גוריון ומוכרת כקורס אקדמי המזכה את הסטודנטים ב4 או 6 נקודות זכות. כל צוות ייעוץ כולל 4 סטודנטים מצטיינים למנהל עסקים או כלכלה. כל צוות מובל על ידי ראש צוות – יועץ מתנדב מפירמות ייעוץ מובילות. לצוות מוקצה גם מנחה עסקי איש עסקים בכיר ומנוסה התורם מניסיונו ומסייע בהכוונת הצוות בעבודת הייעוץ.


תגובות ל: “השר איתן בכנס נובה: למגזר השלישי פוטנציאל עצום לשיפור השירות”

 1. נדב says:

  כל הכבוד! השר איתן אולי תשפיע על עוד קצת שרים בממשלה מה אתה אומר?
  אולי עוד שרים וחברי כנסת ישפיעו ויעשו.

  כל הכבוד באמת! (:

 2. משה עובדיה says:

  אני חושב שאני, משה עובדיה, היה שמח אם לפני 20 שנה הייתה חברת ייעוץ עסקי אשר לא לוקחת תשלום כדי לעזור לי למנף ולהרים את העסק שלי ללא הקשיים שעברתי עד היום.
  אני חושב שהיו הרבה דברים שיכלתי להימנע מהם אם הייתי מתכנן מקודם, אני חושב שייעוץ עסקי מסוג זה הוא הטוב ביותר.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש