לפרטים נוספים

זמן תגובה- השר איתן עונה לגולשים

השר איתן ענה היום לגולשי האתר בנושאים שונים החל מהמאבק במאגר הביומטרי, חופש המידע, מס הבצורת ועוד. כדי לראות את כלל השאלות ניתן להכנס לפוסט. לא רואים? חכו רגע, לוקח לסרטונים זמן להטען.המאגר הביומטרי: רונן, מיכל ורון שואלים מה עמדתך וכיצד תצביע?המאגר הביומטרי: מיכל שואלת האם תתפטר באם יאושר חוק המאגר הביומטרי:

חופש המידע: נחשול שואל מדוע עולה כסף לקבל מידע מהרשויות, ומדוע אתרי הממשלה לא מופיעים בפורמט זהה:נייטרליות הרשת: רמי שואל האם תתמוך בנייטרליות הרשת לא רק בגלישה רגילה אלא גם בסלולר?קבלת מידע מהרשויות: ליאור רוגובסקי שואל כיצד יוכל לקבל דו”ח על דליפת הגז בדירתו:
מס הבצורת: הגולשת מיקה שואלת מדוע מעלים את מחיר המים לפנסיונרים: active content removed להתראות בעוד חודש ב”זמן תגובה” הבא!


תגובות ל: “זמן תגובה- השר איתן עונה לגולשים”

 1. נחשול says:

  לא רואים. רואים רק סרט מוקלט

 2. נחשול says:

  רואים. מקוטע, אבל רואים. כל כמה שניות יש הפסקה לאיזה 15 שניות

 3. גם לטכנולוגיה יש מגבלות… תוכל לראות כעת את התשובות.

 4. מיקה says:

  לכבוד השר שלום,

  לא ראיתי תגוה בעניין היטל הבצורת. בעוד המחאה הציבורית כנגדו צוברת תאוצה (עצומות, פייסבוק והקמפיין של קדימה) האם הממשלה מתכננת לשנות או להקל (כפי שכתבתי בשאלתי הקודמת אני בעיקר מוטרדת מההלכות של המס על אוכלוסיות חלשות כמו למשל אוכלוסיית הפנסיונרים). תודה על תגובתך
  נ.ב. אני פונה אלייך מאחר ואתה השר הנגיש ביותר. פניתתי למשרד התשתיות ולמשרד לאיכות הסביבה ולא קיבלתי אפילו אי-מיל שמאשר את קבלת הפנייה…

 5. מיקה,

  העלתי שוב את תשובת השר

  ניר

 6. נוב says:

  ניר, כדאי מאד לדעתי להעלות רק קבצי קול לאתר ולא קבצי וידיאו, זאת משום שקבצי קול דורשים הרבה פחות רוחב פס. אי אפשר לשמוע את התגובות של כבוד השר ככה, זה כל הזמן נקטע. תקודדו את קבצי האודיו בפורמט מפ3 בקידוד של 64 קסל”ש, זה אמור לעלות לכל גולש בלי בעיות.

 7. עירא says:

  נוב – אני לא יודע אם השירות של QIK מאפשר את הקידוד הנפרד של הסאונד, אבל מה שבטוח, עדיף לתמלל את הסרטונים, מה שיאפשר קריאה מהירה, אינדוקס ע”י גוגל וגישה לכבדי שמיעה.

  שמעתי גם שמועות מעודדות שהשר איתן הצליח לשכנע את הליכוד להצביע נגד המאגר הביומטרי, אני מקווה לגלות שהן אכן נכונות. יישר כוח!

 8. נילי says:

  כל הכבוד על האתר, הזמינות לאזרחים והמענה האישי והמכובד.

  השר איתן וחברי לשכתו מראים שאפשר לעשות פוליטיקה גם אחרת. פוליטיקה שקשובה לאזרחים ופועלת למענם ובשיתופם.

 9. שטרית למשפט says:

  השר מיכאל איתן – אתה מאכזב, למה הפסימיות הזו לגבי החוק הביומטרי. תראה את עמדתך בהצבעה. אתה יכול להצביע נגד!

  הקשיבו הקשיבו!
  חייבים לעצור את החוק המזעזע הזה – איך שטרית עדיין מהתל בכנסת.
  צריך להתחיל להפציץ את ראש הממשלה במכתבים – הנה קישור:
  http://www.pmo.gov.il/PMO/PM/Write+to+PM/

 10. עירא says:

  עכשיו קראתי שהשר איתן מתכוון בכל זאת להמנע מהצבעה בעד החוק!

  http://www.pc.co.il/?p=21581

  אני מחזק אותך בעמדתך המעודכנת, אבל גם בישנה גם אם יסתבר שזו רק שמועה עיתונאית ולא אייטם אמיתי. אני שמח שיש שר או שניים שעדיין חושבים שדמוקרטיה וזכויות הפרט של 6-7 מליון אזרחים הן לא ענין שאפשר להתפשר עליו תמורת יציבות קואליציונית ושאר פוליטיקות קטנוניות.

 11. חזי says:

  אני מסכים עם מה שעירא אמר. חשוב שכל מי שעוסק בחוק הביומטרי יזכור שזה בעצם ניסוי שאי אפשר לדעת מראש מה תהיה התוצאה שלו. יכול להיות שהכל יהיה בסדר ולא תהיה פגיעה גדולה מדי בפרטיות שלנו, ויכול להיות שלא. הבעיה היא ש”יכול להיות שלא” זה קטסטרופה שאי אפשר יהיה לתקן. אם המאגר ידלוף, שום תיקון לחוק לא יוכל להחזיר את הגלגל אחורה. כולנו מודעים לכך שהשר איתן מבין את העניין הזה, אבל שיש בעיה של משמעת קואליציונית. אנחנו מקווים שתלך לפי צו מצפונך.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש