לפרטים נוספים

גולשים שואלים – ח”כ מיכאל איתן משיב

אינטרנט ופוליטיקה - דיאלוג או לא להיות

מימוש הפוטנציאל הדמוקרטי הטמון ברשת האינטרנט אינו מתבטא אך ורק בכך שהרשת משמשת כתשתית להעברת מסרים מן הפוליטיקאי אל הציבור, כי אם ביכולת ליצור דיאלוג אמיתי שבדיוק כמו בריקוד טנגו – שותפים לו שני הצדדים; פוליטיקאים מצד אחד והציבור הרחב מצד שני. הגישה הזו בה נוקט ח”כ מיכאל איתן, וכחלוץ בתחום האינטרנט בישראל הוא פועל רבות להנחלתה – באה לידי ביטוי פעם נוספת בדו שיח ישיר שקיים עם גולשים במערכת הפורומים של האתר “אג’נדה”.

בפורום נידונו נושאים חשובים: עמדות בנושאי התנתקות, עמדות הליכוד: בין ימין מתון ל”בית יהודי גדול”, ועוד נושאים מגוונים שהעלו הגולשים – כולל ביקורת מצד יריבים פוליטיים ואחרים. לקריאה נוספת – לחץ כאן.


תגובות ל: “גולשים שואלים – ח”כ מיכאל איתן משיב”

 1. יפה נקר says:

  מיקי הדיאלוג שאתה מציע בין חבר הכנסת לבין הציבור הוא מבורך וכך זה צריך לעבוד. מי יתן ויתר חברי הכנסת יאמצו את המודל הזה וגם ישיבו למכתבי הציבור.
  אך חלק מהציבור קשה-היום בעיקר והזקנים אינם משתמשים במחשב וגם איעם כותבים מכתבים. גם ציבור זה ראוי להתיחסות לבעיות הייחודיות שלו, לשאלות ולהצעות לחקיקה נחוצה.

 2. איתי says:

  מיקי שלום
  בתור אזרח צעיר כרגע אני מתלבט בין קדימה לליכוד
  אני לא בטוח מי יהיה מנהיג טוב יותר – מישהי חסרת ניסיון אך נראית מבטיחה או מנהיג שנכשל בעבר ובעיקר מבטיח פחות נראה ופחות מקיים

  אני מצטרף לרבבות אזרחים אחרים שקוראים לביבי לבוא לעימות אני לא מבין מה יש לא לסרב
  בתור רטוריקן נהדר כמוהו אני באמת ובתמים לא מבין מדוע הוא מפחד להתעמת
  בתור אזרח מתלבט עימות כזה יכול לעזור לי להחליט בצורה טובה יותר שכל העובדות על השולחן..

  שמעתי אותך מתראיין ללונדון את קירשנבאום אם אני לא טועה או לתוכנית אחרת בנוגע לבלוג שלך ולקשב שלך לפונים אליך
  אז אשמח עד מאוד אם בפנייתי אליך הצלחתי קצת לפחות לשכנע את ביבי לבוע לעימות שלפי הבנתי הוא הגורם שמסרב הרי ציפי לבני הכריזה על כך בטלוויזיה שהיא רוצה עימות

  ולכן שוב,
  אודה לך עד מאוד אם תעביר המסר הזה הלאה לביבי ואם זה יעזור

  ואני בטוח שבפנייתי זו אליך אני מייצג רבבות אזרחים ישראלים אם לא מאות אלפים או אף יותר

 3. admin says:

  שלום איתי.

  עימות הוא חלק מקמפיין הסברה שאין לי בו מעורבות. הוא נקבע על ידי נתניהו וצוות יועצים מקצועי, ואין לי יכולת להשפיע על ההחלטות המתקבלות בו – ממילא אין בידי נתונים על מנת לקבוע האם ההחלטה נכונה אם לאו.

  בסופו של דבר, נתניהו חשוף לכל שאלה ושאלה מול עיתונאים וציבור רחב שאותו הוא פוגש באירועים המתקיימים ברחבי הארץ במסגרת מערכת הבחירות. והשאלה בדבר זכות הציבור לדעת את עמדותיו אינה מובילה בהכרח לחובה כלשהי לקיים את העימות. מדובר בשאלה טקטית שכאמור לעיל, איני יודע את הפרטים הרלוונטיים לגביה – אך אשתדל להעביר את המסר לנתניהו או לעוזריו המקצועיים בצוות ההסברה.

  מיכאל איתן.

 4. איתי says:

  מעריך מאוד את כנותך
  תודה
  למרות שאני מניח שאתה בתור אחד שמכיר את ביבי מבין את הבעייתיות בתדמיתו בציבור כאחד ש’לא דובר אמת’ (הקלתי איתו…) ובכך שהוא לא נענה לקריאות של עימות ובכך שהוא לא מדבר כלל בתקופה האחרונה פרט למסרים סגורים ללא אפשרות לשאלות – זה גורם לחשוב עוד יותר שהוא לא רוצה לדבר יותר מדי כדי שלא יתפסו אותו על שקרים…

  אני אומר לך בכל אופן בתור אזרח מן השורה איך זה נראה וזה חבל שהוא לא משתף פעולה באחד הכלים היותר דמוקרטים לדעתי לפחות – העימות

  בכל אופן, שוב מעריך את כנותך ואת תשובתך
  תודה, אף שאיני תומך ליכוד מובהק אני מאחל לך כל ההצלחה,

  איתי.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש