לפרטים נוספים

התקשורת גועשת: “מיקי איתן לכד גנב בתל אביב”

מיכאל איתן. צילם: ניר לנדאו, מערכת וואלה!

אתרי חדשות באינטרנט, ערוצי רדיו מרכזיים, העיתונים הגדולים וערוצי הטלוויזיה – כולם גועשים ורועשים. תשאלו על מה המהומה? ובכן, המקרה אירע אמש (ראשון) בשעות בין הערביים, כאשר ח”כ מיכאל איתן קבע לאסוף את בנותיו באזור תחנת הרכבת “ההגנה” בתל אביב, בדרך לאירוע פוליטי לסיכום קמפיין הפריימריז שלו. לפתע שמע איתן קול של אישה הקוראת בקול: “גנבו לי את התיק – תפסו אותו, תפסו אותו…”.

YouTube Preview Image

מיד הבחין ח”כ איתן בגנב הבורח מן המקום כאשר התיק של האישה בידו – והחל לרדוף אחריו. במהלך הריצה צעק איתן לגנב “זרוק את התיק ותציל את עצמך, זרוק את התיק ותברח”. אולם הגנב בשלו ממשיך לרוץ לתוך הכביש, בין מכוניות, על מדרכות – וח”כ מיכאל איתן בעקבותיו.

בינתיים, תוך כדי ריצה, המרחק הצטמצם. הגנב הצעיר החליק, מעד ונפל על הרצפה. הגנב נתפס והחל להתחנן על נפשו, אך זה כבר היה מאוחר מדי בשבילו. המשטרה הוזעקה למקום, והבחור הועבר לחקירה. מיקי איתן יוזמן ככל הנראה להעיד במשטרה.

כאשר ח”כ איתן נשאל מאין הכושר לרוץ כך אחר בחור צעיר – השיב בבדיחות כי רק עתה הסתיים המירוץ שלו לכנסת במסגרת הליכוד ועל כן הוא נמצא בכושר שיא…

במקומות רבים בעיתונות הודגש כי ח”כ מיקי איתן שמרבה לעסוק בפעילותו הציבורית בנושאים של אכיפת חוק הוכיח גם הפעם שהוא לא רק מדבר – הוא גם עושה.

לקריאה נוספת: ח”כ איתן לכד גנב: “רצתי אחריו בין המכוניות”, ח”כ איתן רדף אחרי שודד והביא ללכידתו, תיק אחד כבר יש לו: ח”כ מיכאל איתן לכד גנב תיקים, תל אביב: ח”כ מיכאל איתן עצר גנב שחטף תיק מאישה ברחוב, ת”א: הח”כ מיכאל איתן לכד שודד, ח”כ מיכאל איתן לכד גבר ששדד תיק מאישה, ח”כ מיכאל איתן לכד חשוד בגניבה בת”א


תגובה אחת ל: “התקשורת גועשת: “מיקי איתן לכד גנב בתל אביב””

  1. צביקה says:

    אם הסיפור הזה היה קורה לפני שבועיים מיקי היה נבחר בעשיריה הראשונה! :-)

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש