לפרטים נוספים

הממשלה מעבירה את חצר סרגיי לידי ממשלת רוסיה

דימיטרי מדוודב

הממשלה קיבלה אתמול (א’) את ההחלטה להעביר את הנכס הקרוי “חצר סרגיי” בירושלים – לידי ממשלת רוסיה. ראש הממשלה אולמרט יודיע על כך לנשיא רוסיה מדוודב בפגישתם היום במוסקבה. ח”כ מיכאל איתן ניהל דיון בנושא זה בוועדה לביקורת המדינה, ובסופה קרא לממשלת ישראל ש”לא להעביר את הנכס אלא רק לאחר שמיעת כל הגורמים המשיגים על ההחלטה”.

לקריאה נוספת: ההחלטה להעביר את הנכס, העברת חצר סרגיי – רק לאחר בדיקה מחודשת של הממשלה, ישראל מעבירה את חצר סרגיי לרוסים – ומה התמורה?, חצר סרגיי: מאמץ אחרון טרם החתימה הסופית, פרוטוקול דיון ועדת הביקורת על העברת חצר סרגיי

בהמשך, פנה ח”כ איתן לשר האוצר רוני בר-און (שעל פי חוק נכסי המדינה הוא המוסמך לבצע פעולות מסוג זה) באמצעות מכתב, ובו הציג שתי נקודות עיקריות הראויות לעיון חוזר טרם העברת הבעלות על הנכס. בסיום המכתב נאמר כי “יש טעם לפגם בעובדה שעד לפני זמן קצר הממשלה הנוכחית מנעה מחברי הכנסת מידע על המתרחש, ועתה במהירות הבזק מנסים לסגור את העסקה כשעדיין נותרים באוויר סימני שאלה”.  לקריאת המכתב המלא – לחצו כאן.

YouTube Preview Image

כעת, לאחר החלטת הממשלה, ח”כ מיכאל איתן הביע תקווה כי ההחלטה אכן התקבלה כראוי ולאחר בדיקה מקיפה מול הגורמים השונים הקשורים בנכס.

קריקטורה בחדשות

קריקטורה בחדשות ‘הארץ’


השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש