לפרטים נוספים

מיכאל איתן על אולמרט: “למה הוא הסכים לפריימריז?”

 אהוד אולמרט

בדיון מיוחד שנערך היום (ד’) במליאת הכנסת על ממשלת אולמרט תחת הכותרת “ממשלה שהגיעה לסוף דרכה”, חילצו ח”כ מיכאל איתן וח”כים נוספים מן הליכוד מפיו של ראש הממשלה את הידיעה כי יתמודד בפריימריז לראשות ‘קדימה’ שאמור להיערך בחודשים הקרובים.

במהלך נאומו, כמתחייב בדיונים מן הסוג הזה, כאשר על הבקשה לקיימו חתומים ארבעים חברי כנסת – התנצח אולמרט עם האופוזיציה וטען כי היא אינה מציגה סדר יום אלטרנטיבי לסדר היום של הממשלה בראשותו.

בהמשך, כאשר מנה והתגאה בהישגי ממשלתו, שאל אותו ח”כ גדעון סער: “למה קבעו לך פריימריז עם כל העשיה הזאת?”. כאשר ראש הממשלה ניסה להתעלם מדבריו, הצטרף ח”כ מיכאל איתן ושאל בציניות: “למה הוא הסכים, לא למה הם קבעו…”. אז עלתה בבת צחוק על פניו של ראש הממשלה שאמר על עצמו: “הוא גם ישתתף”.

ח”כ יולי אדלשטיין שאל: “איפה ברק”, אותו ברק שהאסטרטגיה הפוליטית שלו מכוונת להחלפתו של אולמרט מתוך קדימה וללא בחירות. אולם הוא לא לקח בחשבון שאולמרט עוד לא הרים ידיים, הוא הרי עוד ישתתף…

תגיות:
 

תגובות ל: “מיכאל איתן על אולמרט: “למה הוא הסכים לפריימריז?””

  1. li-omer says:

    והרי רוה’מ הנוכחי כבר מזמן הודיע שלא יתמודד בפריימריס , שקיפות היא גם לדעת לציין עובדות נכונות . כאן נכשלת !

  2. שלום רב.

    אני מבין מאיפה ההערה שלך באה, אולם עליך לשים לב לשתי עובדות: 1. ראש הממשלה אולמרט אכן אמר את הדברים האלה באותו מעמד. 2. האמירה הזו כנראה מוכיחה שאולמרט שינה את דעתו, והחליט שלא להתמודד למרות שלא כך סבר לנהוג מלכתחילה.

    אין כאן שום כישלון, להיפך…

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש