לפרטים נוספים

השר מיכאל איתן
לרגל השקת שתי כיתות חכמות בשדרות, ביקר היום (ו’) ראש עיריית לוס אנג’לס, אנטוניו ויראגסה בבית הספר אלון למדעים אשר בשדרות. הכיתות החכמות הושקו כחלק מפרוייקט ‘שדרות שלנו’ אותו יזם ח”כ מיכאל איתן ובו משתתפים חברות עסקיות וארגונים וולונטריים מישראל ומחו”ל.

השר מיכאל איתן

במהלך ביקורו בבית הספר, אמר ויראגוסה לתלמידים כי הוא נפעם ממקור ההשראה והעוצמה שהם מעניקים לראש העיר שדרות, אלי מויאל ולכל תושבי העיר. עוד אמר ויראגוסה כי הוא מסכים בהחלט עם ח”כ מיכאל איתן שאמר כי הוא אינו ידיד חדש לישראל, ואף הוסיף ואמר כי “כל תושבי לוס אנג’לס מתפעלים מהאומץ של התושבים בשדרות”.

השר מיכאל איתן

עם תחילת הביקור הוצג הציוד החדשני של ה”כיתה החכמה” הכולל לוח חכם, עמדת מחשב המחובר לרשת ומקרן. כמו כן המורים יעברו הכשרה מיוחדת, וילמדו להעביר שיעורים באמצעות כלים חדשניים אלו, וכך יביאו לשיפור ברמת הלימוד והגברת העניין מצד התלמידים.

השר מיכאל איתן

גיוס הכספים למען הקמת ה”כיתות החכמות” התאפשר הודות לשיתוף הפעולה הפורה עם מועדון המנהיגות הישראלי בלוס אנג’לס (ILS) עם הפרוייקט ‘שדרות שלנו’ - אשר הצליחו לגייס כמיליון שקלים למען ילדי שדרות, במסגרת ערב התרמה שנערך בלוס אנג’לס לפני כשלושה חודשים.

השר מיכאל איתן

בנאומו במקום, פנה ח”כ מיכאל איתן לראש עיריית לוס אנג’לס (אנטוניו ויראגוסה) ואמר: “לפני כמה שבועות שמעתי את דבריו של נשיא ארה”ב, ג’ורג’ בוש, שהדגיש כי ישראל לא תהיה לבד - 300 מיליון אזרחי ארה”ב עומדים יחד איתנו במאבק”. “היום”, אמר ח”כ מיכאל איתן למר ויגארוסה, “בביקורך כאן – אנחנו בהחלט יכולים לחוש את תמיכתם של אזרחי ארה”ב בישראל ובמאבקה מול הטרור”.

אתר אינטרנט

בסיום דבריו, אמר ח”כ מיכאל איתן: “יש דרכים שונות להיאבק בטרור, אחת מהן היא האופציה הצבאית אולם אין זו הדרך היחידה. מה שאנחנו עושים כאן הוא מאבק נגד הטרור באמצעות שיפור פני החינוך – ואנחנו ננצח!”.

והנה עוד כמה תמונות לקינוח…

השר מיכאל איתן

ערב התרמה

ערב התרמה

השר מיכאל איתן

לקריאה נוספת: ראש העיר לוס אנג’לס בשדרות: אתם אמיצים


תגובה אחת ל: “ח”כ מיכאל איתן לראש עיריית לוס אנג’לס: אנחנו ננצח!”

  1. אלון says:

    מיכאל איתן, וויתרת על מאבטחים? אני רגיל לראות שרים עם צל של מאבטח מאחוריהם, לך אין :)

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש