לפרטים נוספים

חברת החשמל

במכתב שהגיע ללשכתו של ח”כ מיכאל איתן, הביע היועץ המשפטי ומזכיר חברת החשמל, עו”ד דוד יהב את תמיכתה של חברת החשמל בהצעת החוק לתיקון חובת המכרזים (תיקון - פרסום ברשת), התשס”ח-2008.

ח”כ מיכאל איתן הניח על שולחן הכנסת הצעת חוק, שלפיה כל מכרזי המדינה יפורסמו ברשת האינטרנט באתר הפרסומים הרשמי של מדינת ישראל. על פי ההצעה הפרסום באתר האינטרנט יחליף למעשה את חובת פרסום המכרזים בעיתונים המודפסים.

עו”ד יהב מציין כי עלויות פרסום המכרזים של חברת החשמל (מלבד גופים ממשלתיים נוספים) מגיעות לסכום של למעלה מ-2 מיליון ש”ח בשנה. כמו כן ציין כי “בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות, ובכלל זה הרחבת נגישות הציבור לאינטרנט” הופנו מטעם חברת החשמל בקשות למשרד האוצר לתיקון תקנות דומות בחובת המכרזים.

התמיכה בהצעת חוק באה מתוך ההבנה כי “המדובר ביוזמה ברוכה אשר ללא ספק, אם תתקבל, תביא לחיסכון משמעותי ביותר בהוצאות פרסום פרטי מכרזים ציבוריים פומביים”.

לקריאה נוספת: הצעת חוק, כל מכרזי המדינה באינטרנט – במקום בעיתונות


תגובות ל: “חברת החשמל: תומכים בהצעת ח”כ איתן לתיקון חובת המכרזים”

  1. אריה says:

    השאלה עכשיו היא אם אתר האינטרנט שבו יציגו את המכרזים יחייב אנשים שיהיה להם רק דפדפן X רק בגרסה X ותוכנת טקסט X בשביל לפתוח את הקובץ
    אני מנחש שככה זה יהיה כי משרדי ממשלה ואתרים בארץ לא חזקים בכתיבת אתרים לפי התקן

  2. שלום אריה.

    אני מודה לך על ההערה החשובה, לקחנו את הדברים לתשומת ליבנו ונפעל כדי לוודא שאתר האינטרנט הממשלתי יהיה זמין בדפדפנים על פי התקנים הקיימים.

השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש