לפרטים נוספים

שדרות

בפגישה עם נציגי פרוייקט להב”ה באגף החשב הכללי במשרד האוצר, דרש ח”כ איתן להפעיל ביישוב שדרות מרכז מחשבים קהילתי. במקביל פועל ח”כ איתן ביוזמות רבות ומגוונות למען רווחתם של תושבי שדרות בעת הקשה הזאת.

כזכור ח”כ מיכאל איתן נמנה על מקימי היוזמה החשובה של להב”ה, אך כתוצאה מהתנהגויות לא תקינות בניהול הפרוייקט משך את ידיו מהעניין. אולם כעת לאחר שינויים ורענונים בתקינות הפרוייקט, נוקט ח”כ איתן ביוזמה של שיתוף פעולה נרחב עם להב”ה בכלל, ועבור הקמת מרכז ביישוב שדרות בפרט.

במסגרת פרוייקט להב”ה מופעלים כארבעה עשר מרכזי מחשבים ביישובים שונים בארץ. לאור הצלחת הפרוייקט וחשיבותו עבור התושבים המקומיים, הוגשה תוכנית להקמת מאה נקודות של להב”ה ברחבי הארץ, אולם בהמשך התוכנית הוקפאה.

כעת פונה ח”כ מיכאל איתן לשר האוצר רוני בראון, שמסגרת הפרוייקט נמצא תחת סמכויות משרדו – להפשיר את הקפאת התוכנית של להב”ה ביישוב שדרות.

למרכז מחשבים ואינטרנט יש חשיבות רבה במענה על הקשיים; הביטחוני, החברתי והחינוכי. בכל מובנים אלה יש לרשת האינטרנט מה להעניק עבור סיטואציה מורכבת זו שבה נמצאים התושבים בשדרות. על כן מצא לנכון ח”כ איתן לדרוש את הפשרת התוכנית להקמת פרוייקט להב”ה בשדרות.


השאר תגובה

* מסמנת שדה חובה
*תוכן התגובה


פוסטים אחרונים

חיפוש