לפרטים נוספים

מדוע לבחור במיקי, מיכאל איתן בפריימריס לרשימת הליכוד לכנסת?

 

כי על מיקי אפשר לסמוך: בליכוד ובציבור הרחב יודעים: מילה של מיקי זו מילה. מיקי הוא סמל ליושר, הגינות וניקיון כפיים, והוא אחד מנכסיו העיקריים של הליכוד בתחום השמירה על איכות השלטון והקשר עם הציבור.

כי מיקי הוא פוליטיקאי ישר והגון שלא חושש להיאבק נגד השחיתות: כאשר עלה מינוי גלנט לרמטכ”ל להחלטת הממשלה, היה היחיד שתבע בדיקה של פרשת הקרקעות בה היה מסובך גלנט, בדיקה שהביאה לדו”ח מבקר חמור, ולביטול המינוי ע”י הממשלה. מיקי הוא גם חתן פרס אומ”ץ ואביר איכות השלטון.

כי מיקי יודע מה זה לישב את הארץ: מיקי הקים את כוכב יאיר, יזם את תוכנית הכוכבים, במסגרתה הוקמו עוד שבעה יישובים נוספים, היה פעיל בועדת השרים לטיפול במפוני גוש קטיף ופעל ליישובם מחדש בחבל לכיש, זאת ועוד, רק לאחרונה קיבל תעודת הוקרה מתושבי מגרון על סיועו להגיע לפתרון מוסכם, תוך כיבוד החוק.

כי מיקי הוא ליכודניק אמיתי, שלא חושש להביע את עמדותיו: מיקי שמר תמיד על המסגרת המפלגתית, אך מעולם לא חשש להביע בפומבי דעות עצמאיות: התנגד ליוזמות חקיקה אנטי דמוקרטיות, לא חשש להתייצב יחיד מבין שרי הממשלה לצידו של נתניהו בנאום בר אילן ולא חשש להתעמת עימו לאחרונה, כאשר עמד על זכותם הדמוקרטית של צירי הועידה למלא את שליחותם בועידת הליכוד.

כי מיקי מגן על הזכויות שלנו: המאגר הביומטרי הדורסני המסוכן היה כבר עובדה מוגמרת, כאשר מיקי הצליח להכניס סעיף לחוק שמחייב את המדינה לקיים ניסוי רחב היקף שיבדוק את נחיצותו, בטרם הוא יופעל. בינתיים, אנחנו לא חשופים.

כי מיקי מגן על הזכויות שלנו 2: מיקי כתב הצעת חוקה ומגילת זכויות אזרח לאומית ליברלית, יחד עם פרופ’ משה קופל, אשר הוגשה לכנסת ולממשלה הנוכחית, וימשיך לקדם את הנושא עד לביצור אמיתי של זכויות האזרח בישראל.

כי למיקי יש חזון: מיקי הקים פרויקט שיקום שכונות כבר ב- 75′, שנתיים לפני הפרויקט של ממשלת בגין. מיקי הקים את אתר האינטרנט של הכנסת כבר ב- 95′, ואת היערכות ישראל לעידן האינטרנט ב- 96′, ובקדנציה הנוכחית הקים את יוזמת הממשל הפתוח, המודד את שירותיו ונותן דוחו”ת לציבור, כאחת מ- 15 המדינות הראשונות בעולם שעשו כן.

כי למיקי אפשר להגיע: בטלפון, באימייל, בסלולרי, אצל מיקי עונים תמיד ומייד. מיקי הוא היחידי שמפרסם את הסלולריים של כלל עובדי הלשכה וכל פנייה נענית בתוך 72 שעות מרגע קבלתה.

כי מיקי נותן דין וחשבון כמו שצריך: מיקי פרסם את תקציב המדינה באינטרנט, מבצע מעקב אחר דו”ח טרכטנברג, יזם את מדד השירות הממשלתי, שידרג את השירות שנותן כל משרד ממשלתי וידחוק בהם להשתפר. כצעד מדגים הוא גם מפרסם כבר שלוש שנים את הלו”ז שלו ותלוש השכר באתר, כדי שכולנו נדע מה הוא עושה עם הכסף שלנו.

כי מיקי מוביל את ישראל בזירה הטכנולוגית: כבר ב- 95′ יזם את היערכות ישראל לעידן המידע, ואת הכנסת האינטרנט לכנסת ולממשלה. מיקי עומד בראש ועדת ההיגוי של ממשל זמין, שהזניק את ישראל למקום ה- 16 בעולם בשירותי ממשל באינטרנט, וקיבל על כך פרס מיוחד מהאו”ם.

כי מיקי נמצא בשטח: בשיא תקופת הקסאמים עבר לשדרות, בה התגורר במשך ארבע שנים והקים פרויקט מיחשוב חינוכי, הכולל חמישה מרכזי מיחשוב ממוגנים ו- 14 כיתות ממוחשבות בבתי הספר בעיר. כמוכן, במהלך המחאה החברתית יצא למסע בין מאהלי המחאה והביא את דברם של 17 מאהלים אל שולחן הממשלה.


התגובות סגורות לעמוד זה

פוסטים אחרונים

חיפוש